درسنامه جامع فیزیولوژی ویژه آزمونهای کارشناسی ناپیوسته

دسته بندی:

شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۵۶۲۱-۸۵-۳

تعداد صفحات :۱۵۶

سال چاپ:۰۱/۰۲/۹۴

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۰۸۰۰۰۰ ريال
۱۰ درصد
۱۲۰۰۰۰۰ريال


-

فيزيولوژي به عنوان يكي از دروس پايه و بنيادي در بسياري از رشته هاي دانشگاهي بالاخص گروه پزشكي مطرح مي باشد كه دانشجويان ضمن آشنايي با مفاهيم آن، زيربناي يادگيري و آموختن دروس ديگر را بر پايه اين درس استقرار مي نمايند.
گرچه فيزيولوژي امروزه خود به صورت يك رشته بسيار تخصصي در مراكز علمي و آموزشي جهان داراي دوره‌هاي مختلف و در سطوح گوناگون مي باشد (مثل فيزيولوژي انساني، فيزيولوژي طب ورزشي، فيزيولوژي جانوري و ....) ولي ما در نگارش اين كتاب توجه خود را به اصول اوليه و پايه درس فيزيولوژي معطوف نموده و سعي كرده‌ايم كه گردآوري و تنظيم مطالب به گونه‌اي باشد كه دانشجويان رشته‌هاي مختلف پرستاري، مامايي، بهداشت محيط، راديولوژي، بهداشت حرفه اي، بهداشت عمومي و غيره به خصوص در مقاطع كارداني و كارشناسي بتوانند با مطالعه اين كتاب نيازشان را برطرف نموده و حداكثر بهره را ببرند.
اين كتاب در دوازده فصل تنظيم شده و در كليه فصول ترتيب نگارش به صورت زير مد نظر قرار گرفته است تا دانشجويان بتوانند ضمن يادگيري هر چه بهتر موضوعات و مباحث مختلف كتاب، ضمن آزمون خود توان خويش را براي كسب موفقيت در آزمونهاي تحصيلات تكميلي افزايش افزايش دهند.
- اهداف آموزشي
- مطالب درسي به صورت چكيده و فشرده
- استفاده از سؤالات كنكورهاي پايه پزشكي سالهاي گذشته و طرح صدها سوال جديد
- پاسخنامه تشريحي

گرچه تلاش زيادي به عمل آمده كه كتاب از متني سليس و روان برخوردار باشد و همچنين از مطالب اضافه شده چشم پوشي گردد ولي اذعان مي داريم كه كار انجام شده خالي از ايراد و اشكال نمي باشد و تذكر و انتقاد شما دانشجويان و مطالعه كنندگان كتاب مي‌تواند ما را در جبران ضعفهاي كتاب ياري نمايد، لذا منتظر مكاتبه و تماس شما گراميان خواهيم بود تا از راهنمايي‌هاي شما بهره‌مند گرديم. در پايان از همه دست اندركاران و افرادي كه در مراحل مختلف توليد چاپ كتاب از مساعدت آنها بهره‌مند بوده‌ايم صميمانه سپاسگزاري نموده و كتاب حاضر را به عنوان هديهاي كوچك به خانواده‌هاي خود تقديم ميكنيم.

موضوعات

پربازدیدترین کتابها این انتشارات